Пісок кварцевий

ТОВ “Сонек” реалізує кварцовий пісок у місті Кропивницький першої категорії. Ми пропонуємо якісний продукт, який пройшов усі належні щаблі очищення! Наш кварцовий пісок виробляється з дотриманням усіх технологій.

Застосування кварцового піску в різних галузях.

Кварцовий пісок отримують шляхом розмелювання справжнього природного кварцу. В процесі виробництва подрібнений кварц пропускають через сита і сортують по фракціям. Кварцовою крихтою називають частинки розміром більше 2,0 мм.

Кварцовий пісок буває сухий і природної вологості. Він володіє значною стійкістю до зовнішнього впливу, і потім, при фарбуванні в різноманітні кольори знаходить застосування в найрізноманітніших областях.

Існує кілька збагачених марок кварцового піску, які розрізняються між собою за сферою застосування.

Використовується для виробництва листового, віконного і технічного скла, лабораторного медичного та парфумерного скла, скловолокна для електроніки, силікату натрію,  для виробництва склоблоків, білої консервної тари і пляшок, прокату,  у виробництві силікатних брил, віконного скла, ізоляторів, труб, консервної тари і пляшок з полубелого скла.

Інші сфери застосування кварцового піску.

Пісок кварцовий застосовують і в багатьох інших галузях промисловості: наприклад, у зовнішній обробці, у виробництві шпаклівок, фарб, фільтрів різного спрямування, в піскоструминних апаратах і т.д.

Його широко використовують у виробництві сухих сумішей, плитки тротуарної, полімерних підлог і пінобетонних блоків і т.п.

Річковий або кар’єрний кварцовий пісок застосовується в якості відфільтрованої навантаження в фільтрах очищення води і в басейнах.

Також його застосовують для виробництва великого, середнього, малого чавунного і сталевого, а так же кольорового лиття та ін.

Нерідко кварцовий пісок застосовують в декоративних цілях, а також при влаштуванні дитячих майданчиків, пісочниць, спортивних полів.

 

Детальну інформацію про кварцовому піску Ви можете отримати зв’язавшись з фахівцями нашої Компанії.

Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні умови купівлі – мінімальні ціни і швидку доставку. Високий рівень обслуговування для нас- запорука успішної роботи протягом багатьох років.

 

Пісок кварцевий
Догори