Сфера використання кварцового піску

Розрізняють такі види піску:

  • кварцевий пісок;
  • кар’єрний пісок (буває митим і немитим);
  • річковий пісок.

 

У нашому регіоні частіше всього у будівництві використовується саме кварцевий пісок ТОВ “Сонек”
Кварцовим піском називається матеріал, який отримують за допомогою дроблення природного кварцу. Якщо порівнювати даний вид піску з такими ж матеріалами природного походження, то він відрізняється однорідністю, пористістю.

Сорбційна здатність цього матеріалу дозволяє усувати розчинений марганець і залізо з води. Крім того, він має досить високу стійкість до атмосферних, механічних і хімічних впливів.

Сфера використання кварцового піску:

Пісок, що отримується з природного кварцу, має досить велику область застосування, проте, основний серед них є будівельна індустрія.

Даний матеріал використовується при виробництві бетону, сухих будівельних сумішей і в процесі будівництва доріг. Також кварцовий пісок застосовується в скляної промисловості. При певних технологічних процесах цей матеріал включають до складу шлифовочної суміші. Він відмінно підходить для створення різноманітних захисних бар’єрів. Наприклад, мішки з піском досить часто використовують у весняний час при розливі річок.

Кварцовий пісок використовують у ролі інертного заповнювача в найрізноманітніших цементних і бетонних сумішах. Ще однією областю, в якій використовується даний вид матеріалу, є виробництво декоративних та оздоблювальних матеріалів. Він відмінно підходить для виготовлення інтер’єрних і фасадних штукатурних розчинів, а також для оформлення присадибних ділянок.

Усі види якісного пісок в місті Кропивницький можна придбати у ТОВ “Сонек” 

Сфера використання кварцового піску
Догори